Dokumentų valdymo sistema

Dokumentų valdymo sistema (DVS) sukurta bendradarbiaujant su dokumentų rengimo ir tvarkymo specialistais. Sistema užtikriną sklandų įmonės dokumentų valdymą, apsikeitimą įmonės viduje bei su išorinėmis, kitų įmonių sistemomis. Sistema gali siųsti pranešimus vartotojams vidinėmis sistemos žinutėmis, el. paštu ar SMS žinutėmis.

Continue Reading

Klientu valdymo sistema CRM

Klientų valdymo sistema (Customer relationship management - CRM) padeda įmonės darbuotojams bendrauti su įmonės klientais. Integruotas SMS pranešimų modulis, fiksuojamos ir dokumentuojamos visos komunikacijos su klientu formos. Sistema pateikia ataskaitas ir priminimus apie planuojamus komunikavimus su klientu.

Continue Reading

Projektų valdymo sistema PMS

Projektų valdymo sistema (Project Managment System - PMS) stebi projektų būseną, pasikeitus scenarijuje numatytiems parametrams siunčia pranešimus su projektu susijusiems žmonėms el. paštu, SMS, per vidinę sistemą. Gavusi pranešimus iš žmonių, atlieka reikalingus skaičiavimus, dokumentų persiuntimą ir kt.

Continue Reading

Informacijos surinkimo ir analizės sistema

Informacijos surinkimo sistema sukurta pastoviam duomenų, susijusių su įmonės veiklos sritimi, surinkimui iš klientų. Duomenų analizei ir ataskaitų generavimui. Sistema turi integruotą el. laiškų siuntimo klientams modulį, ataskaitas gali generuoti xls failų formatu.

Continue Reading