UAB „Corpus Medica“

Noriu padėkoti už puikų darbo rezultatą ir įgyvendintą projektą, kuris kitiems pasirodė per sudėtingas. Pukiai atlikti darbai, operatyvus reagavimas į pageidavimus, punktualumas, profesionalumas, konkretumas tai Jūsų stipriosios savybės. Buvo šaunu su Jumis dirbti ir prireikus būtinai kreipsiuosi tik į Jus.

Odeta Kudakienė
UAB „Corpus Medica" Produktų vadovė

VšĮ "Blaivios pramogos"

Su Tomu dirbasi ir bendraujasi lengvai (kas yra tikrai svarbu), jis išmano savo darbą, turi pasiūlymų ir patarimų.
Rekomenduočiau Tomą, nes jaučiu, kad jis mėgsta tai ką daro, tokiu būdu dirbant negailima nei laiko, nei jėgų, be to nuolat kyla idėjų kaip produktą dar patobulinti. Tik tokiu būdu galima sukurti aukščiausią vertę.

Aurimas Šernas
VšĮ "Blaivios pramogos" direktorius

Koncertinė įstaiga "Kauno santaka"

Šiomis dienomis, internetinio puslapio kūrimas, su tuo nesusidūrusiam vartotojui, gali pasirodyti nemenku iššūkiu. Jei būtume bandę patys parinkti reikiamas technologijas, svetainės dizainą, paruošti tekstus internetui, būtume užtrukę begalę laiko, nes idėjų šiuo atveju jau nebeužtenka. Reikėjo savo srities specialisto, kuris ne tik mechaniškai padarytų darbus, bet ir pasiūlytų naujų idėjų.
Kuriant įstaigos internetinį puslapį įveikti visas pasitaikiusias kliūtis padėjo bendradarbiavimas su Tomu Stasiukaičiu. Jau po pirmojo susitiko buvo aišku kuria kryptimi judėti. Nors susitikome dėl svetainės, gavome daug rekomendacijų ir dėl įstaigos rinkodaros.
Praktika rodo: vienas pagrindinių privalumų dirbant su Tomu – jūsų bendradarbiavimas nepasibaigs vos į gyvenimą paleidus naujai sukurtą tinklalapį. Gausite puikių patarimų kaip reikėtų jį administruoti, kokią informaciją ir kokiu periodiškumu reikėtų pateikti.
Iš patirties pasakysiu, kad nepatogiai administravimui paruoštas tinklalapis gali atimti iš administratoriaus daug laiko ir, žinoma, kantrybės. Dirbant su Tomu dėl to galima nesirūpinti. Mums tinklalapio administravimas maksimaliai patogus ir šiuolaikiškai pritaikytas naudojimui.

Eleonora Sazanskytė
K.į. "Kauno santaka"

UAB "Robinzonada"

Dirbti su Tomu labai paprasta, o tai pasitaiko tikrai retai, kuomet bendrauja paprastas žmogus ir IT specialistas. Tomas sugeba visą informaciją išdėstyti nuosekliai ir suprantamai.
Džiugu, kad Tomas išmano įvairias sritis ir tai leidžia jam puikiai matyti bendrą vaizdą, o ne tik atskirus elementus.
Visuomet smagu, kad jis ieško inovatyvių ir geriausių sprendimų, atsižvelgiant į projekto specifiką.

Giedrė Ambrazevičiūtė
UAB "Robinzonada"

UAB "Aša" - Pleveles.lt

Paprastai ir neskausmingai gimė mūsų tinklalapis. Nepavedė nei terminais, nei funkcionalumu. Esu išties dėkinga Tomui už specifinius informatiko patarimus užpildant svetainę ir atliekant SEO optimizaciją.

Živilė Vaitkūnienė
UAB "Aša" Direktorė

iCAN mokymo centras

Tomas ne tik puikus IT specialistas, gebantis įgyvendinti išrankius kliento poreikius, bet ir originalių idėjų generatorius, per kūrybinę prizmę siūlantis netradicinius interneto sprendimus.

Ligita Pranevičienė
iCAN mokymo centro Direktorė

Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

Štai ką sako mūsų kolektyvas po vidinių mokymų:

Lektorius įdomiai pateikia teorines žinias ir čia pat per praktinius pavyzdžius ir užduotis moko jas pritaikyti, pasitikrinti patiems. Pateikia daug konkrečių, paprastų ir kartu kūrybiškų patarimų kaip tobulėti pasitelkiant IT.

Giedrė Šorienė
Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos Direktorė

UAB "Unipartner"

Tai geriausias IT specialistas. Jokie skambus pavadinimai nepasiteisina. Esu dirbęs su keliomis žinomomis firmomis ir tikrai galiu pagrįstai teigti, ten tik pavadinimas, o specialistai jauni ir dažnai besikeičiantys.
Darbas su Tomu lengvas ir paprastas. Niekada neapkrauna bereikalingu darbu, neprašo galvoti "namuose". Visada pasiūlo ir pataria. Viskas iki galo profesionalu. Kruopštus specialistas, kurių IT srityje tikrai labai mažai.
Su Tomu dirbame jau prie ketvirto projekto ir dar nė karto neteko net suabejoti IT specialisto pasirinkimu. Žinau, kad jų komanda maža ir turi tikrai daug lygiagrečių darbų, tačiau viską padaro ne tik kad laiku, bet ir prieš sutartą laiką. Tikiuosi tai niekada nepasikeis.

Mindaugas Kuprys
UAB "Unipartner" direktorius

UAB "Lutex"

Tomas yra ypač plačių pažiūrų savo sričių profesionalas. Kartu su Tomu kurti naujus projektus - įdomu ir paprasta, nes šis žmogus ne tik geras vykdytojas, tačiau ir tikrų tikriausias idėjų generatorius. Labiausiai stebina jo nestandartinis loginis mąstymas!

Lukas Kondratas
UAB "Lutex" direktorius

UAB "Inco group"

Tomas - išradingas, kūrybingas. Darbą daro nuoširdžiai. Atiduoda savęs 100%. Jei darydamas pamato, kad kažką galima padaryti geriau nei buvo suformuota jam skirtoje užduotyje, būtinai apie tai informuos užsakovą ir susitaręs įgyvendins, nepasverdamas ar jam asmeniškai tai bus naudinga ar tik padidins laiko sąnaudas projekto įgyvendinimui. Tomas niekada nepalieka užsakovo vieno. Net ir po to kai projektas užbaigtas ir pinigai už darbą jau yra sumokėti. Mielai pakonsultuos ar padės atlikti minimalias korekcijas. Mano nuomone: didžiausia Tomo problema buvo - nelabai efektyvus prioritetų susidėliojimas ir noras viską ištobulinti. Ko pasekoje jam patikėtas mūsų projektas vėlavo.

Andrius Buteikis
UAB "Inco group" direktorius

UAB "Kraujagyslių chirurgijos centras"

Tomas Stasiukaitis labai gerai ir kokybiškai sukūrė mūsų Kraujagyslių chirurgijos centrui interneto svetainę ir gerai ją prižiūri. Neturime jokių rūpesčių su interneto svetaine. Esame labai patenkinti jo darbu ir produktu ir rekomenduojame ir kitiems pasinaudoti jo paslaugomis informacinių technologijų srityje.

Povilas Pauliukas
UAB "Kraujagyslių chirurgijos centras" vadovas

Kas dar rekomenduoja?