Koncertinė įstaiga "Kauno santaka"

Šiomis dienomis, internetinio puslapio kūrimas, su tuo nesusidūrusiam vartotojui, gali pasirodyti nemenku iššūkiu. Jei būtume bandę patys parinkti reikiamas technologijas, svetainės dizainą, paruošti tekstus internetui, būtume užtrukę begalę laiko, nes idėjų šiuo atveju jau nebeužtenka. Reikėjo savo srities specialisto, kuris ne tik mechaniškai padarytų darbus, bet ir pasiūlytų naujų idėjų.
Kuriant įstaigos internetinį puslapį įveikti visas pasitaikiusias kliūtis padėjo bendradarbiavimas su Tomu Stasiukaičiu. Jau po pirmojo susitiko buvo aišku kuria kryptimi judėti. Nors susitikome dėl svetainės, gavome daug rekomendacijų ir dėl įstaigos rinkodaros.
Praktika rodo: vienas pagrindinių privalumų dirbant su Tomu – jūsų bendradarbiavimas nepasibaigs vos į gyvenimą paleidus naujai sukurtą tinklalapį. Gausite puikių patarimų kaip reikėtų jį administruoti, kokią informaciją ir kokiu periodiškumu reikėtų pateikti.
Iš patirties pasakysiu, kad nepatogiai administravimui paruoštas tinklalapis gali atimti iš administratoriaus daug laiko ir, žinoma, kantrybės. Dirbant su Tomu dėl to galima nesirūpinti. Mums tinklalapio administravimas maksimaliai patogus ir šiuolaikiškai pritaikytas naudojimui.

Eleonora Sazanskytė
K.į. "Kauno santaka"