Internetinė rinkodara ir marketingas

Internetinis marketingas ir rinkodara

Internetinis marketingas - galinga prekių ir/ar produktų pristatymo tikslinei auditorijai priemonė. Internetas - tai ta vieta, kur prekė ir paslauga gali būti pristatyta labai pigiai, išradingai ir konkrečiai tikslinei auditorijai, sulaukiant iš klientų greito atgalinio ryšio. Esu partizaninio marketingo šalininkas. Sėkmingai naudoju visas media priemones.

Kaip ir "realaus pasaulio", internetinis marketingas susideda iš daugybės dalelių: marketingo planas, strategija, kaštų įvertinimas, priemonių pasirinkimas ir t.t.
Internetinis marketingas ir rinkodara - tai nesibaigiantis procesas, prie kurio reikia pastoviai dirbti: investuoti laiką ir pinigus. Čia panaudojama viskas: interneto svetainė, socialiniai tinklai, tiesioginė internetinė rinkodara, įvairios media priemonės, reklamos kampanijos ir kt. ...

Internetinis marketingas ir rinkodara yra labai svarbi bendro įmonės marketingo dalis, nes internetas tapo ko ne pagrindine komunikavimo su klientais priemone.

Jei sau mintyse sakote "o taip, man reikia internetinio marketingo..." :) - Jūs dar turite daugybę neatsakytų klausimų į kuriuos reikia rasti atsakymus prieš pradedant sudarinėti efektyvų internetinio marketingo planą. Tai padaryti galima tik įsigilinus į Jūsų produkto/paslaugos pozicionavimą rinkoje, bendrą marketingo planą, keliamus tikslus ir kt. aspektus.

Susisiekite su manimi ir mes aptarsime tolimesnius Jūsų tikslų siekimo žingsnius!