Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas

Kaip ir įmonės ofiso ar namų įrengimui - interneto svetainei reikia skirti didelį dėmesį. Juk tai Jūsų veidas internete!

Esame lankstūs, išmanome IT technologijas bei svetainių lankytojų psichologiją, todėl galime Jums pasiūlyti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą!

Svetainė - vizitinė kortelė

nuo 399 €

 • Prisitaikantis dizainas
 • Vid. SEO optimizacija
 • Iki 10 svetainės skilčių
 • Pagalba ateityje
Užsakyti
Reprezentacinė svetainė

nuo 599 €

 • Prisitaikantis dizainas
 • Vid. SEO optimizacija
 • Neribotas skilčių kiekis
 • Daugiakalbė svetainė
 • Pagalba ateityje
Užsakyti
Didelis web projektas

nuo 999 €

 • Prisitaikantis dizainas
 • Vid. SEO optimizacija
 • Neribotas skilčių kiekis
 • Daugiakalbė svetainė
 • Specialūs moduliai
 • Pagalba ateityje
Užsakyti

Dabar interneto svetaines kuria visi: nuo pirmo kurso studento iki ko ne visų IT srityje dirbančių įmonių...
Renkantis IT projekto darbų vykdytoją reikėtų nepulti į kraštutinumus. Studentas svetainę gali sukurti ir už gaiviojo gėrimo buteliuką, tačiau tokia svetainė nei kokybe, nei funkcionalumu nepasižymės... Svetaines kuriančios įmonės darbus padaro kokybiškai, tačiau į kainą būna įskaičiuoti ir direktorių, referenčių, švaros specialistų ir kitų su kuriamu IT projektu nesusijusių asmenų darbo užmokesčiai, kiti "šventiniai antkainiai"...

Aš interneto svetaines kuriu daugybę metų. Esu įvaldęs visas reikiamas technologijas, programavimo kalbas, reikalingas svetainių kūrimui. Pastoviai mokausi ir tobulėju šioje srityje.
Mano klientai - tiek įmonės, tiek fiziniai asmenys, kuriems tiesiogiai kuriu IT projektus. Taipogi dirbu ir kaip subrangovas. Daugiau kaip pusė naujų tiesioginių klientų į mane kreipiasi pagal mano esamų klientų rekomendacijas. Tai laikau aukštu savo darbo kokybės įvertinimu.
Esu laisvai samdomas IT specialistas, konsultuoju klientus internetinio marketingo, svetainių optimizavimo (seo), svetainių administravimo ir kt. klausimais. Vedu mokymus tiek svetainių savininkams, tiek interneto svetaines kuriantiems žmonėms. Garantuoju gerą paslaugų kokybę už teisingą kainą.

Tiesa, dauguma svetainių kūrėjų Jus gali bandyti įtikinti, kad svarbiausias Jūsų tikslas turėti interneto svetainę... Tai netiesa! Gerai pagalvokite: juk iš tiesų Jums reikia ne pačios svetainės, o jos kuriamos pridėtinės vertės: produkto pardavimų augimo, žinomumo didėjimo ir t.t. ! Interneto svetainė - tik priemonė Jūsų tikslams pasiekti... Štai toks mano požiūris! ir jis skiriasi nuo daugumos kitų svetainių kūrėjų.

Susisiekite su manimi ir mes drauge sudarysime planą kaip Jūsų siekiamą pridėtinę vertę paversti realybe!

Keletas svarbių dalykų:

Login 2016 konferencijoje apie Kauno išmaniąją Kalėdų eglutę

LOGIN yra didžiausias technologijų ir inovacijų festivalis Baltijos šalyse. LOGIN 2016 vyks gegužės 5-6 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Vilniuje). 2016-aisiais sulauksime daugiau nei 100 pranešėjų ir 5 000 dalyvių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Dalyviai išgirs tokių žmonių, kaip Julian Assange, Neil Harbisson, Nadya Tolokonnikova, Che Pope, Hannes Sjoblad ir kt. pranešimus. Konferencijoje savo pranešimą apie pirmąją Lietuvoje prie interneto prijungtą išmaniąją Kalėdų eglutę skaitys ir Tomas Stasiukaitis.

Skaityti daugiau...

Oratorių mokykloje mokau viešojo kalbėjimo

Viešojo kalbėjimo mokymų metu daug praktikuodami ir naudodami improvizacijos elementus mokomės tiek tiesioginio bendravimo "akis į akį", tiek kalbėjimo prieš auditoriją gudrybių. Mokymų dalyvius supažindinu su tuo kaip užmegzti tvirtą kontaktą su pašnekovu ir vesti pokalbį. Išsiaiškinome kokius komunikacijos kanalus žmonės naudoja bendraudami. Kokia yra neverbalinės komunikacijos svarba. Drauge su dalyviais radome geriausius būdus kaip apeiti kalbėjimo prieš auditoriją ar mums nemalonaus pokalbio baimę. Daug eksperimentuojame, bandome, kalbame ir atrandame kiekvienam kalbėtojui geriausius būdus susitvarkyti su stresinėmis situacijomis bei pasiruošti kalbai.

Skaityti daugiau...

Asmeninė rinkodara ir komunikacija @ Veik.Valdyk.Vadovauk

2016-03-12 d. KTU Santakos slėnyje, Kaune skaičiau pranešimą daugiau kaip keturiems šimtams žmonių apie asmeninę rinkodarą ir komunikaciją. Temą perteikiau smagiai - per Petriukas_96 ir apelsinų pvz. :)

Veik. Valdyk. Vadovauk.“ yra nemokamas seminarų ciklas aktyviam ir ambicingam jaunimui. Jis organizuojamas jau vienuoliktą kartą studentų atstovybės VFSA. Renginys susilaukė didelio dalyvių dėmesio. Renginyje kiekvienais metais pranešimus skaito žinomi ir įvairiose srityse įtakingi, patirties turintys žmonės, kurie motyvuoja studentus siekti išsikeltų tikslų bei atsako į jiems rūpimus klausimus. Organizatoriai siekia, jog seminarai padėtų jaunimui sustiprinti pasitikėjimą savimi ir palengvintų įsiliejimą į darbo rinką. „Veik. Valdyk. Vadovauk.“ unikalus projektas ir puiki galimybė pasisemti naudingų žinių.

Išmanioji Kalėdų eglutė dovanos kauniečiams stebuklus

„Labiausiai norisi, kad žmonės atrastų stebuklą. Tai bus tradiciška, pasakiška Kalėdų eglutė, tačiau joje paslėpsime stebuklus, kurie veiks naudojant išmaniąsias technologijas“, – sako pagrindinės Kauno Kalėdų eglutės išmaniosios dalies autorius Tomas Stasiukaitis.

Trečiadienį vakare juvelyrų Raimondos ir Romo Rasimavičių dirbtuvėse Šančiuose T.Stasiukaitis susitiko su dirbtuvių šeimininkais atlikti techninius Kalėdų eglės išmaniosios dalies testavimus. „Tikriname temperatūros pokyčiams ir lietimui jautrius daviklius, kaip jie veiks įtaisyti į atitinkamas dekoracijas“, – paaiškina Tomas.

Skaityti daugiau...

Kauniečiai vėl stebina: Kalėdų eglutę prijungs prie interneto

Kaip atrodys pagrindinė Kauno kalėdinė eglutė smalsu daugeliui kauniečių ir miesto svečių, nes keletą metų iš eilės šis Kalėdų simbolis pripažįstamas gražiausiu Lietuvoje. Šiais metais eglutė bus ne tik vintažinė, bet ir išmanioji.

Šių metų eglutė bus klasikinė žaliaskarė, atrodys kaip vientisa 18 metrų aukščio eglė, tačiau bus sudaryta iš daugybės atskirų eglučių.

„Tai bus pasakiška eglutė, dekoruota dideliais, iki 120cm dydžio senoviniais žaislais. Juos gaminame pagal muziejuje rastų stiklinių žaisliukų prototipą. Dalis jų bus interaktyvūs ir judės.“ – pasakojo pagrindinė eglutės autorė Jolanta Šmidtienė.

Skaityti daugiau...
aktualijos apie projektus