Viešasis kalbėjimas ir komunikacija: kaip įveikti vieną iš labiausiai pasaulyje paplitusių baimų?

Mokymai subalansuoti žmonėms, kuriems tenka kalbėti viešai ar daug bendrauti su žmonėmis: verslininkams, vadovams, mokytojams, valdžios atstovams, besiruošiantiems baigiamuosius darbus gintis studentams ir kitiems žmonėms.

Regis mes visi mokame kalbėti: tarti žodžius, juos jungti į sakinius, bet kodėl vieni žmonės į mūsų kalbą sureaguoja taip kaip mes tikimės, o kiti ne? Kaip elgtis kai bendraujame su žmonėmis asmeniškai "akis į akį". Nuo ko priklauso kada komunikacija tarp dviejų žmonių bus sėkminga? Ką daryti, kad prikaustytumėte auditorijos dėmesį?

Mokymų metu daug praktikuodami ir naudodami improvizacijos elementus mokysimės tiek tiesioginio bendravimo "akis į akį", tiek kalbėjimo prieš auditoriją gudrybių. Sužinosime kaip užmegzti tvirtą kontaktą su pašnekovu ir vesti pokalbį. Išsiaiškinsime kokius komunikacijos kanalus žmonės naudoja bendraudami. Kokia yra neverbalinės komunikacijos svarba. Sužinosime kaip apeiti kalbėjimo prieš auditoriją ar mums nemalonaus pokalbio baimę. Daug bendrausime ir eksperimentuosime.