Grandininiai laiškai

Grandininiai laiškai: būsi palaimintas! Tereikia persiųsti laišką...

Ko gero daugelis esame gavę el. laišką, kuriame tekstas skelbia, kad Jums labai pasiseks, viskas bus puiku... bet su viena sąlyga: jei šį laišką persiųsite tam tikram adresatų kiekiui. O jeigu ne - Jūsų laukia "sunkūs išbandymai", "krizės", "negandos" ir dar bala žino kas... :) Aš tokių laiškų esu gavęs ne vieną dešimtį. Nė vieno nepersiunčiau savo adresatams, o viskas sekasi, viskas puiku, nuotaika gera...

Šį straipsnį nusprendžiau parašyti, kai gavau dar vieną "grandininį laišką" - būtent taip vadinami tokio tipo laiškai.

Grandininiai laiškai - tai viena iš elektroninio pašto šiūkšlių (spam) rūšių. Dažniausiai tokiu atveju neveikia jokie kompiuteriniai virusai... Perskaičius tekstą virusas paskleidžiamas skaitytojo galvoje. Ir nejučiom pirštas jau spaudžia "persiųsti laišką" mygtuką...

Kategorijų kūrimas Joomla TVS

Kategorijų kūrimas Joomla TVS

Kategorijos kuriamos, kad būtų lengva grupuoti informaciją, talpinamą straipsniuose. Todėl visų pirma sukuriama struktūra – kategrijos ir subkategorijos, o vėliau – straipsnių tekstai.

Meniu punkto sukūrimas Joomla TVS

Meniu punkto sukūrimas Joomla TVS

Paprastai sakant Meniu yra sąrašas iš kurio galima pasirinkti. Svetainės Meniu padeda sudaryti svetainės struktūrą ir lankytojui naviguoti joje. Vienoje svetainėje gali būti ir vienas ir daugiau Meniu skirtingose vietose – priklausomai nuo Jūsų poreikių. Čia aprašysiu kaip sukurti vieną Meniu punktą.

Paveikslėlio įkėlimas JCE teksto redaktoriuje

Paveikslėlio įkėlimas JCE teksto redaktoriuje

Talpinant informaciją tekstas dažnai papildomas paveikslėliais. Prieš įkeliant paveiklėlius į serverį juos reikia atitinkamai paruošti (skaitykite ‘kaip paruošti paveiklėlius įkėlimui į interneto svetainę’). O čia skaitykite kaip atlikti paveikslėlių įkėlimo veiksmus.

Phoca gallery nuotraukų įkėlimas

Phoca gallery nuotraukų įkėlimas

Šiame straipsnyje papasakosiu kaip Phoca gallery foto galerijoje įkelti nuotraukas į pasirinktą kategoriją.

Administravimo sistemoje keliaujame į Components -> Phoca gallery -> Images.

Kai be akcijų ir nuolaidų nebeperka

Kai be akcijų ir nuolaidų nebeperka

Sakoma, kad lietuvaičiai yra nuolaidų ir akcijų medžiotojai. Verslininkai skambina pavojaus varpais, nes pardavimų su nuolaida dalis grėsmingai didėja, o akcijos ir nuolaidos nebeskatina didesnio vartojimo. Deja, bet verslininkai patys kalti dėl susidariusios situacijos, nes dabar žodis "akcija" visiškai nuvalkiotas, o "nuolaida" žmonėms reiškia "normali kaina su protingu prekybiniu antkainiu".

Šį straipsnį parašyti paskatino vienoje iš Lietuvos degalinių aptikta puiki akcija: "perki vieną - gauni vieną". Kol pyliausi degalus kelis kartus perskaičiau ant kolonėlės lipduko atspausdintą tekstą. Aišku viena: ši akcija - "žingsnis už rėmelio" ir daugiau ar mažiau pritraukia dėmesį... Vėliau mokėdamas už kurą pardavėjos paklausiau kas čia per akcija. Atsakymas paprastas: kai būna akcija - dešrainių ir mėsainių nuperka daugiau, o kai nėra - beveik neperka. Todėl ir puikuojasi toks lipdukas su akcija... Pirkėjai, norite akcijos - prašom jums akcija... Bet gaila, kad iki to nusigyvenome.

Joomla turinio valdymo sistemos principai ir struktūra

Joomla turinio valdymo sistemos principai ir struktūra

Joomla turinio valdymo sistema (TVS) yra viena iš lyderiaujančių atvirojo kodo TVS, pelniusi daugybę apdovanojimų. Ją ir jos papildinius kuria tūkstančiai žmonių visame Pasaulyje, todėl ji yra tokia saugi, stabiliai veikianti tiek mažoje interneto svetainėje, tiek didžiuliame interneto portale. Priskaičiuojama virš 50 milijonų interneto svetainių visame pasaulyje, veikiančių Joomla TVS pagrindu ir šis skaičius nuolat didėja!

Teksto (Article) sukūrimas Joomla TVS

Straipsnio teksto (Article) sukūrimas Joomla TVS

Atskirame "article" talpinama norima informacija apie produktą, įvykį ir pan. Jį sudaro tekstas dažnai papildytas vaizdais, prisegtais failais ir nuorodomis. Ši informacija dažniausiai matoma atversto puslapio centrinėje dalyje.

Dokumento įkėlimas į Joomla TVS straipsnį

Dokumento įkėlimas į Joomla TVS straipsnį atsisiuntimui

Šiame straipsnyje pateikiama informacija kaip norimą rezultatą pasiekti naudojant JCE teksto redaktorių.

Norėdami į tekstą įkelti dokumentą atsisiuntimui, atlikite tokius veiksmus:

Beveik visi veiksmai tokie patys, kaip ir kuriant paprastą nuorodą. Pažymekite tekste žodį ant kurio bus sukurta nuoroda į failą. Tuomet JCE teksto redaktoriuje paspauskite Link mygtuką link.

Phoca gallery kategorijos sukūrimas ir redagavimas

Phoca gallery kategorijos sukūrimas ir redagavimas

Šiame straipsnyje papasakosiu kaip sukurti Phoca gallery foto galerijos kategoriją į kurią vėliau bus galima įkelti nuotraukas arba pakeisti esamos kategorijos vietą.

Administravimo sistemoje keliaujame į Components -> Phoca gallery -> Categories.