Dokumento įkėlimas į Joomla TVS straipsnį

Dokumento įkėlimas į Joomla TVS straipsnį atsisiuntimui

Šiame straipsnyje pateikiama informacija kaip norimą rezultatą pasiekti naudojant JCE teksto redaktorių.

Norėdami į tekstą įkelti dokumentą atsisiuntimui, atlikite tokius veiksmus:

Beveik visi veiksmai tokie patys, kaip ir kuriant paprastą nuorodą. Pažymekite tekste žodį ant kurio bus sukurta nuoroda į failą. Tuomet JCE teksto redaktoriuje paspauskite Link mygtuką link.

pazymeti-zodi-tekste

Tuomet atsivers langas Link. Tai standartinis nuorodos sukūrimo langas. Kadangi mes dabar kuriame nuorodą į dokumentą, esantį mūsų svetainės serveryje - dešiniame viršutiniame šio lango kampe spaudžiame Browse mygtuką.

link-langas

Atsivers dar vienas langas File Browser. Čia matote serveryje esančių direktorijų ir failų sąrašą. Jame pasirinkite reikiamą direktoriją ir joje esantį failą. Spustelkite du kartus ant reikiamo failo ir šis langas užsidarys. Užsidarius langui Link lange URL laukelyje bus patalpinta nuoroda į reikiamą failą.

!!! Jei Jums reikia naujai įkelti failą - pasirinkę reikiamą direktoriją dešiniame viršutiniame lango kampe spauskite Upload mygtuką:

file-browser-upload

Svarbu! Prieš įkeliant failus į serverį tinkamai juos pavadinkite. Įkeliamų failų pavadinimai gali būti sudaryti tik iš lotyniškų simbolių, mažosiomis raidėmis. Vietoje tarpų naudokite brūkšniukus - arba _ . Pavadinime neturi būti lietuviškų raidžių. Failą pavadinkite taip, kad iš pavadinimo ateityje nuspėtumėte jo turinį. Teisingo pavadinimo pvz.: 2014m_ketvirto-ketvircio-pardavimu-ataskaita.doc arba klubo_nariu_susitikimo_protokolas-2015.docx

Atsivėrus naujam langui Upload, čia iš savo kompiuterio nutempiame failą ir spaudžiame mygtuką Upload. Alternatyva failo nutempimui į šį langą yra mygtuko Browse paspaudimas ir failo pasirinkimas atsidariusiame lange.

upload-file

Įkėlę failą, du kartus spaudžiame ant jo, langas užsidaro ir laukelyje URL patalpinama nuoroda į failą.

Rekomenduoju dar parinkti Target "Open in new window".

Atlikę šiuos veiksmus spaudžiame Insert.

Štai ir viskas. Nuoroda į dokumentą sukurta.