Viešojo kalbėjimo treneris

Viešojo kalbėjimo treneris

Esu viešojo kalbėjimo treneris, siekiu kad kuo daugiau žmonių atsikratytų savo vidinių baimių ir drąsiai bei sklandžiai kalbėtų viešai. žmones kaip susidraugauti su baimėmis ir kalbėti viešai. Dirbu su skirtingos patirties žmonėmis: nuo tų, kurie iki šiol niekad nestovėjo scenoje ir staiga jiems prireikė pristatyti savo darbą prieš auditoriją, iki profesionalių lektorių, kurie nuolat stovi scenoje, kalba viešai ir nori patobulinti savo kalbos struktūrą, įtaigumą ar kitas viešojo kalbėjimo sudedamasias. Žmonių amžius taip pat įvairus: nuo penktokų mokykloje iki ....

Be viešojo kalbėjimo išmanau ir šiuolaikines informacines technologijas, todėl man lengva galvoti algoritmais ir juos kurti. Mes visi esame skirtingi, todėl greičiausiai mums reikės skirtingų metodų, algoritmų tiek ruošiant, tiek sakant kalbą. Kiekvienam savo klientui randu tinkamiausią algoritmą kalbos rengimui, pasiruošimui, pristatymui ir t.t.

Padedu pasirengti deryboms, nustatyti derybines pozicijas, išsikelti minimalius, optimalius, maksimalius tikslus ir jų laikytis derybose. Mokau kaip parinkti stipriausius argumentus ir juos panaudoti tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje.

Man svarbu nuolatinis tobulėjimas tiek asmenine tiek profesine prasme. Esu profesionalus koučeris, sertifikuotas neuro lingvistinio programavimo meistras, išmanau veidoskaitą, aktyviai domiuosi ir mokausi tradicinės psichologijos pagrindų. Šios žinios ir įgūdžiai yra apie tai, kaip mes bendraujame, priimame sprendimus ir siekiame tikslų.
Visą tai man padeda suprasti, kodėl žmogus reaguoja į mūsų pasakytus žodžius būtent taip, kodėl tam tikrose situacijose elgiasi vienaip ar kitaip. Kuo vadovaudamasis žmogus priima sprendimus ir t.t. Visą tai panaudoju viešojo kalbėjimo mokydamas kitus.

Vedu asmenines viešojo kalbėjimo sesijas ir grupinius užsiėmimus. Viešojo kalbėjimo galima išmokti tik per praktiką, todėl dirbdami su manimi gausite apie 80% praktikos ir 20% teorijos.